Redaktoři


Náš tým redkatorů se skladá z fanoušků sportovního sázení a kasíno her. Tak, jak je každý výjimečný a vyzná se v něčem jiném, i členové našeho týmu jsou specialozování na určité oblasti – někdo se vyzná více ve fotbalu, někdo v automatech a slotech, někdo zase v technických parametrech. Tak či tak každý z našich redaktorů má bohaté mnohaleté zkušenosti v oblasti online hazardu. Seznamte se s našim týmem:

Jan Mach

JiriMiluji sport od malička, aktivně hraji florbal, věnuji se plavání, jezdím na kole. A jsem obrovský fanoušek fotbalu a tenisu – mým největším zážitkem byla návštěva Rolland Garros a několika zápasů La ligy a Premier ligy. Díky svému sportovnímu nadšení jsem měl odjakživa blízko i ke sportovnímu sázení a troufám si tvrdit, že málokdo odzkoušel tolik online sázkových kanceláří, jako já. A i když preferuji sportovní sázky před kasínem, tak mým největším zážitkem spojeným se sázením zřejmě bylo, když jsem si zahrál u několika stolu v samotném Las vegas. Pokud si mám ale vybrat, je pro mě bližší sázka na NHL než na ruletu 🙂

Moje recenze:

Adam Grossman

AdamJsem aktivní sportovec a milovník sportovních sázek, od malička hraji fotbal a hokej, o kterých mám tedy i automaticky největší přehled. Do našeho redaktorského týmu jsem byl přizván, jelikož moc rád nejenom sázím, ale také o sázení i píšu, a také moc rád zkouším nové sázkové kanceláře a kasína, což je zde vlastně mou hlavní náplní práce. Mým oblíbeným fotbalovým klubem je Bayern Mnichov. Mou nejoblíbenější sázkou je sázka na handicap, ať už co se týče vítězného rozdílu, anebo počtu gólů, rohů, vlastně čehokoliv.

Moje recenze:

Hana Svoboda

HanaJmenuji se Hana a mou nejmilejší zábavou jsou automaty, kasína a hry. Kolegové o mě tvrdí, že jsem hravá a že je to na mě poznat. Prošla jsem a osobně otestovala mnoho kamenných, ale zejména online kasín a bookmakerů a troufám si tvrdit, že málokdo se v tomto herním světě orientuje lépe, než já sama. I když v našem redaktorském týmu píši i o sportovních sázkách, přece jen ve světě kasinových her se cítím nejlépe. Mou nejoblíbenější hrou je ruleta.

Moje recenze: